Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Цікаве від методиста...


Переможець 2015 року


Кращий методист

В рамках лабораторії професійної майстерності методиста «Реформування публічних бібліотек: нові умови, нові можливості», проведено конкурс професійної майстерності «Кращий методист», який проходив у декілька етапів.

Конкурс проведено з метою виявлення та поширення передового досвіду методичної роботи, стимулювання професійної творчості, активізації інноваційної діяльності, підвищення статусу професії, підтримки та заохочення талановитих методистів бібліотек області.

За звання «Кращий методист» змагались методисти Віньковецької, Красилівської, Старокостянтинівської, Старосинявської, Теофіпольської, Хмельницької центральних районних бібліотек та Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки.

Конкурсанти продемонстрували свою компетентність, інноваційний досвід методичної роботи, кмітливість, творчі здібності. У першому завдання «Діловий автограф» кожен учасник в електронному вигляді представляв себе, свої досягнення та любов до професії.

Друге завдання «Методична майстерність» у форматі анкетування, дало можливість визначити, фаховий рівень методистів.

Розкрити глибину та професіоналізм учасниць допомогло завдання «Методичний марафон». Учасники презентувати своє методичне видання та програму підвищення кваліфікації працівників свого району/міста.

Четверте завдання «Нові методичні ідеї» - було дуже різноманітним. Учасники ділились впровадженими інноваціями, що ще планують втілити в практику роботи, а також демонстрували сторінку методиста на веб-сайті бібліотеки.

За допомогою п’ятого завдання написання есе «Методист… Професія? Посада? Покликання!» кожен учасник розкрив свої творчі здібності.

Цікавим та завершальним етапом конкурсу було шосте завдання «Методист талановитий в усьому». Кожен учасник розповідав про своє хобі, наочно демонстрували фото своїх захоплень.

Фото виступів учасників
методист Кам`янець-Подільської ЦМБ
методист Кам'янець-Подільської ЦМБ
методист Старокостянтинівської ЦРБ
методист Старокостянтинівської ЦРБ
методист Теофіпольської ЦРБ
методист
Теофіпольської ЦРБ


методист Віньковецької ЦРБ
методист
Віньковецької ЦРБ
методист Хмельницької ЦРБ
методист
Хмельницької ЦРБ
методист Красилівської ЦРБ
методист
Красилівської ЦРБ

Кращий методист

За підсумками конкурсу звання «Кращий методист» присуджено методисту Старокостянтинівської центральної районної бібліотеки, яка набрала найбільшу кількість балів.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com