Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Новини та події


Джон Кеннеді


Джон Кеннеді

Виповнюється 100 років від дня народження 35-го президента США Джона Фітцджеральда Кеннеді. Він був президентом менше трьох років та наймолодшим президентом, який за короткий час залишив по собі пам’ять як яскравий, відомий політик. Джон Кеннеді поряд із Авраамом Лінкольном, Франкліном Рузвельтом і Рональдом Рейганом – один із найпопулярніших американських президентів.

На честь цієї дати 11 квітня інформаційно-ресурсним центром «Вікно в Америку» в ЗОШ № 25 було проведено інформаційну годину “Джон Кеннеді – 35-й президент Сполучених Штатів Америки”.

До уваги учнів школи була представлена презентація та огляд літератури про життя Джона: починаючи з самого дитинства, його навчання, участь у військових боях Другої світової війни, роботу журналістом і політичним діячем, президенство 1961-1963 рр.

На завершення учні переглянули відеоролики, дізналися цікаві факти про історичні об'єкти, які були названі на честь Джона Кеннеді: президентську бібліотеку-музей, міжнародний аеропорт та авіаносець; проаналізували особистість та висловили свої враження щодо його діяльності.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com