Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Новини та події


В центрі "Вікно в Америку" відбувається багато заходів з американськими та українськими гостями - зустрічі, лекції, презентації, виставки, перегляди американських фільмів.

Учасники англійського розмовного клубу в центрі «Вікно в Америку» на онлайн-зустрічі з колишнім волонтером Корпусу Миру США в Україні Рендаллом Коллеттом в п’ятницю, 13-го листопада дискутували про роль надприродних явищ та забобонів в житті американців і українців


Книжкова виставка «Афоризми видатних американців» експонується у відділі літератури іноземними мовами.


Онлайн-English Speaking Club в центрі «Вікно в Америку»: розмова з колишнім волонтером Корпусу Миру США в Україні Рендаллом Коллеттом про осінні американські свята, а також актуальні події.


Продовжуємо вдосконалювати англійську мову в центрі «Вікно в Америку» з носієм, колишнім волонтером Корпусу Миру США в Україні, Рендаллом Коллеттом.


Формат практичних занять з вивчення англійської мови в центрі «Вікно в Америку» з викладачем-волонтером Андрієм Лисенком завжди різноманітний. Цього разу відвідувачі багато розмовляли англійською.


В центрі «Вікно в Америку» на зустрічі в розмовному клубі говорили про безпеку в Інтернеті.


Презентація ресурсів центру «Вікно в Америку» та бібліотеки-партнера Гете-інституту відбулася для відвідувачів відділу літератури іноземними мовами. Юні читачі цікавилися літературою для вивчення англійської, німецької мови, скористалися можливістю пограти в інтелектуальну гру «Alias».


Учасники безкоштовних недільних занять із вивчення англійської мови з викладачем Андрієм Лисенком продовжили поповнювати власний словниковий запас новою лексикою для здачі іспитів SAT та вивчати граматичний матеріал, а у перерві грали в інтелектуальну гру “Kids Trivia”!


Про демократію, її минуле та сьогодення говорили члени English Speaking Club, адже 15 вересня світ відзначав Міжнародний день демократії.


Про те, як здобувати друзів і впливати на людей, дискутували учасники розмовного клубу з колишнім волонтером Корпусу Миру у центрі «Вікно в Америку»


Відбулися недільні заняття з вивчення англійської мови для слухачів з вищим та середнім рівнями, які проводить викладач-волонтер центру «Вікно в Америку» Андрій Лисенко.


Про гендерні ролі та гендерні стереотипи говорили учасники розмовного клубу з колишнім волонтером Корпусу Миру в Україні.


Про життя в Україні та США, суспільні цінності, схожість та відмінності говорили учасники English Speaking Club з колишнім волонтером Корпусу Миру США Ренделлом Коллеттом.


Знайомство з колишнім волонтером Корпусу Миру США Ренделлом Коллеттом, а відтепер спікером розмовного клубу відбулось у центрі «Вікно в Америку». Директор бібліотеки Катерина Чабан привітала його і побажала гарної співпраці. Зустрічі відбуватимуться щоп’ятниці о 16.00.


Друзі! З радістю повідомляємо про відновлення роботи клубу спілкування англійською мовою (English Speaking Club). На зустрічі запрошує колишній волонтер Корпусу Миру США в Україні Рендел Коллетт, щоп’ятниці о 16.00, центр «Вікно в Америку». Чекаємо!


Андрій Лисенко проводить безкоштовні недільні заняття з вивчення англійської мови для груп


Наполегливість та системність у вивченні мови – запорука успіху! Відвідувачі центру «Вікно в Америку», попри карантинні обмеження та період відпусток, регулярно приходять на практичні заняття з Андрієм Лисенком.


Тести SAT, збірки яких є у фонді центру «Вікно в Америку» - хороша база для вивчення та вдосконалення англійської. Тому досвідчений викладач А. Лисенко використовує їх під час своїх занять для слухачів вищого рівня.


В центрі «Вікно в Америку» відбулися практичні заняття з викладачем-волонтером Андрієм Лисенком для активних відвідувачів груп вищого та середнього рівня. Дистанція та маски на обличчі - не завада довгоочікуваній зустрічі після карантину!


14 червня в Америці відзначають День прапора (Flag Day). З нагоди цього важливого свята для кожного американця, працівники відділу літератури іноземними мовами підготували до Вашої уваги невеличкий вебогляд літератури центру «Вікно в Америку», що розповідає про символіку, історію виникнення та традиції святкування цього дня в США.


Про упереджене ставлення та расову дискримінацію говорили учасники онлайн-засідання розмовного клубу з Ешлі Емерсон.


Культові американські стрічки та особливості їх перегляду в кінотеатрах США обговорювали учасники онлайн-клубу з волонтеркою Ешлі Емерсон.


Ресурсний центр «Вікно в Америку» Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки організовує онлайн-зустрічі з волонтером Корпусу Миру США Ешлі Емерсон.


Почуй та попрактикуй справжню «живу» англійську в English speaking club!


Практичні заняття з вивчення англійської мови з викладачем-волонтером Андрієм Лисенком відбуваються в центрі «Вікно в Америку»


Про цікаву американську традицію - фестиваль Марді Гра (фр. Mardi gras, буквально — «масний вівторок») на засіданні English Speaking Club розповіла волонтерка Корпусу Миру США в Україні Ренді Шаффер.


Міжнародний англомовний конкурс креативного письма «Write on! 2020», який ініційований 16-й рік поспіль Корпусом Миру США - відбувся в центрі «Вікно в Америку».


З нагоди святкування Місяця афроамериканської історії (Black History Month) у центрі «Вікно в Америку» проведено тематичний розмовний клуб з волонтеркою Корпусу Миру Ренджею Хванґ.


Токсичні відносини, їх прояви та ефект, як їх уникнути або зупинити та між ким вони виникають обговорювали учасниці клубу для дівчат “I am that girl”.


Що таке Entrepreneurship (підприємництво) та в чому полягають його 8 P’s принципів дізнавались учасники розмовного клубу від людини бізнесу в минулому, а сьогодні волонтера Корпусу Миру в Україні Джоді Крістіана Серрано.


Дебати з волонтеркою Корпусу Миру в Україні відбулись на розмовному клубі у центрі «Вікно в Америку».


До 75-ї річниці звільнення «фабрики смерті» Аушвіц в Освенцимі учасники розмовного клубу вшановували пам’ять загиблих жертв.


На засіданні клубу спілкування англійською мовою, який провела волонтерка Корпусу Миру США в Україні Ренді Шаффер, говорили про Мартіна Лютера Кінга.


Про домашніх улюбленців та роль тварин у житті людини дискутували учасники розмовного клубу англійською мовою.


Прийоми та техніки тайм-менеджменту розглядали учасниці клубу «I am that girl Khmelnytskyi».


Christmas Party для учасниць дівочого клубу «I am that girl» відбулась в центрі «Вікно в Америку».


Хмельницька ОУНБ Вікно в Америку

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com