Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Події Послуги
Ресурси Клуби Програми Фотогалерея
Електронні книги та планшети Вивчаємо англійську Посилання Про нас

Події


З 15 червня до 1 липня експонуватиметься виставка київської художниці Дани Рваної, присвячена дискримінованим жінкам в Україні.


Виповнюється 100 років від дня народження 35-го президента США Джона Фітцджеральда Кеннеді.


Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні.


Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» щопонеділка о 16:00 відбувається засідання клубу спілкування англійської мови з носієм – волонтером Корпусу Миру Ешлі Олет.


2 листопада у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся виступ американських музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер.


Шановні друзі !

2 листопада 2016 року о 16.00 запрошуємо Вас відвідати виступ музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер – молодих американців, які присвятили себе збереженню старовинної, але живої традиції американської фольк-музики.


20 вересня 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч віце-консула Сполучених Штатів Америки Ніка Стокса з потенційними аплікантами та представниками засобів масової інформації.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) відбулася зустріч з координатором Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні Інною Бариш зі студентами, аспірантами та викладачами вишів міста.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою English Speaking Club на тему «Сміх продовжує життя» за участі волонтера з Британії Peter Gouws.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) розпочато уроки для людей похилого віку «Перші кроки спілкування англійською!» Проводить заняття волонтер бібліотеки, менеджер міжнародних інформаційних технологій Андрій Лисенко.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) розпочато заняття по підготовці до здачі тесту SAT, які проводить волонтер бібліотеки, менеджер міжнародних інформаційних технологій Андрій Лисенко.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася презентація професійних програм стажування від організації AIESEC.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч-діалог на тему «Освіта в США та Україні». Серед присутніх були учнівська та студентська молодь навчальних закладів міста. Перед учасниками зустрічі виступив керівник центру English TOP Снігуров Віктор Анатолійович, який і представив дану тему.


Відділ літератури іноземними мовами спільно з інформаційно-ресурсним центром «Вікно в Америку» провів інсценування англомовних казок «Мандруємо стежками казок» для учнів молодших класів ліцею №17.


У відділі літератури іноземними мовами на базі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відбулася година цікавого спілкування «Англійська мова – це креативно» з талановитою учнівською молоддю міста.


Шановні користувачі! Ресурсний центр «Вікно в Америку» за підтримки Посольства США в Україні оновив свій дизайн.


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою на тему «Різдвяна казка, або Як святкують Різдво в Америці?» з нагоди святкування Різдва в Америці.


Ресурсний центр «Вікно в Америку» взяв участь у виховній годині на тему «Бібліотека ХХІ століття», яка проходила у Хмельницькому базовому медичному коледжі.


В рамках Місячника першокурсника в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» проведено зустріч із студентами Хмельницького базового медичного коледжу.


30 жовтня відвідувачі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відсвяткували Хеллоуін !


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» розпочав роботу новий клуб для мандрівників та охочих подорожувати за кордон «Be a smart Tourist» (Обізнаний турист). Засідання клубу проходить за участю волонтера Ольги від Okstudio.


Розпочався новий сезон роботи клубу спілкування англійською мовою English Speaking Club!


4 березня 2014 року у ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч представників Програми імені Фулбрайта зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів міста.


Презентація ресурсів та послуг інформаційного центру «Вікно в Америку» в американському спортивному таборі «Baseball Camp».


4 квітня 2012 року Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джон Теффт офіційно відкрив інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку».


В рамках програми «Велике читання» проведено захід «It was a pleasure to read…».


З метою популяризації американської культури, мови та літератури керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» провела захід приурочений до Дня Святого Валентина на базі центру мовної підготовки Національної Академії Державної Прикордонної Служби України ім. Б. Хмельницького.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою за темою «Speed Dating in the library» (Експрес знайомство у бібліотеці) до Дня Святого Валентина.


Відбувся відео чат з представником консульського відділу Посольства США в Україні Нателлою Свістуновою.


31 жовтня 2011 року відбувалось засідання клубу «English speaking club».


30 жовтня 2011 року відбувався тематичний захід «Halloween party». 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com