Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Події Послуги
Ресурси Клуби Програми Фотогалерея
Електронні книги та планшети Вивчаємо англійську Посилання Про нас

Події


Ким був Мартін Лютер Кінг? Учасники клубу спілкування англійською мовою говорили про людину, яка змінила життя мільонів американців.


Вивчаємо безкоштовно англійську в бібліотеці: досвідчений викладач-волонтер Андрій Лисенко та наполегливі і цілеспрямовані відвідувачі курсів практичних занять з вдосконалення знань англійської мови.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулась друга зустріч учасниць Жіночого Кар`єрного Клубу «Window to Success».


Розпочав свою роботу унікальний Жіночий Кар'єрний Клуб "Window to Success"


Christmas party в центрі «Вікно в Америку»: в бібліотеці відбулась молодіжна вечірка в американському стилі.


В рамках тижня англомовної культури відбулась зустріч з учнями спеціалізованої ЗОШ №8.


22 листопада у центрі «Вікно в Америку» відбулось святкування Дня Подяки (Thanksgiving Day).


«Стінопис: вулицями США» - так називалась виставка фоторобіт Ірини Каніщевої, презентація якої відбулася в ресурсному центрі «Вікно в Америку» в рамках проекту «Мандрівна галерея» від Американського Дому.


14 листопада о 15.00 у відділі літератури іноземними мовами та інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбудеться презентація виставки фоторобіт Ірини Каніщевої «Стінопис: вулицями США», що експонується в рамках проекту "Мандрівна галерея" від Американського Дому.


Перше знайомство з науковою бібліотекою відбулось в учнів Центру іноземних мов «Наша школа».


На черговому засіданні розмовного клубу з волонтером Корпусу Миру в Україні учасники зустрічі продовжили мандрувати трьома наступними штатами із серії American Road Trip.


З 15 червня до 1 липня експонуватиметься виставка київської художниці Дани Рваної, присвячена дискримінованим жінкам в Україні.


Виповнюється 100 років від дня народження 35-го президента США Джона Фітцджеральда Кеннеді.


Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні.


Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» щопонеділка о 16:00 відбувається засідання клубу спілкування англійської мови з носієм – волонтером Корпусу Миру Ешлі Олет.


2 листопада у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся виступ американських музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер.


Шановні друзі !

2 листопада 2016 року о 16.00 запрошуємо Вас відвідати виступ музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер – молодих американців, які присвятили себе збереженню старовинної, але живої традиції американської фольк-музики.


20 вересня 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч віце-консула Сполучених Штатів Америки Ніка Стокса з потенційними аплікантами та представниками засобів масової інформації.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) відбулася зустріч з координатором Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні Інною Бариш зі студентами, аспірантами та викладачами вишів міста.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою English Speaking Club на тему «Сміх продовжує життя» за участі волонтера з Британії Peter Gouws.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) розпочато уроки для людей похилого віку «Перші кроки спілкування англійською!» Проводить заняття волонтер бібліотеки, менеджер міжнародних інформаційних технологій Андрій Лисенко.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) розпочато заняття по підготовці до здачі тесту SAT, які проводить волонтер бібліотеки, менеджер міжнародних інформаційних технологій Андрій Лисенко.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася презентація професійних програм стажування від організації AIESEC.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч-діалог на тему «Освіта в США та Україні». Серед присутніх були учнівська та студентська молодь навчальних закладів міста. Перед учасниками зустрічі виступив керівник центру English TOP Снігуров Віктор Анатолійович, який і представив дану тему.


Відділ літератури іноземними мовами спільно з інформаційно-ресурсним центром «Вікно в Америку» провів інсценування англомовних казок «Мандруємо стежками казок» для учнів молодших класів ліцею №17.


У відділі літератури іноземними мовами на базі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відбулася година цікавого спілкування «Англійська мова – це креативно» з талановитою учнівською молоддю міста.


Шановні користувачі! Ресурсний центр «Вікно в Америку» за підтримки Посольства США в Україні оновив свій дизайн.


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою на тему «Різдвяна казка, або Як святкують Різдво в Америці?» з нагоди святкування Різдва в Америці.


Ресурсний центр «Вікно в Америку» взяв участь у виховній годині на тему «Бібліотека ХХІ століття», яка проходила у Хмельницькому базовому медичному коледжі.


В рамках Місячника першокурсника в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» проведено зустріч із студентами Хмельницького базового медичного коледжу.


30 жовтня відвідувачі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відсвяткували Хеллоуін !


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» розпочав роботу новий клуб для мандрівників та охочих подорожувати за кордон «Be a smart Tourist» (Обізнаний турист). Засідання клубу проходить за участю волонтера Ольги від Okstudio.


Розпочався новий сезон роботи клубу спілкування англійською мовою English Speaking Club!


4 березня 2014 року у ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч представників Програми імені Фулбрайта зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів міста.


Презентація ресурсів та послуг інформаційного центру «Вікно в Америку» в американському спортивному таборі «Baseball Camp».


4 квітня 2012 року Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джон Теффт офіційно відкрив інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку».


В рамках програми «Велике читання» проведено захід «It was a pleasure to read…».


З метою популяризації американської культури, мови та літератури керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» провела захід приурочений до Дня Святого Валентина на базі центру мовної підготовки Національної Академії Державної Прикордонної Служби України ім. Б. Хмельницького.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою за темою «Speed Dating in the library» (Експрес знайомство у бібліотеці) до Дня Святого Валентина.


Відбувся відео чат з представником консульського відділу Посольства США в Україні Нателлою Свістуновою.


31 жовтня 2011 року відбувалось засідання клубу «English speaking club».


30 жовтня 2011 року відбувався тематичний захід «Halloween party». 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com