Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Події Послуги
Ресурси Клуби Програми Фотогалерея
Електронні книги та планшети Вивчаємо англійську Посилання Про нас

Події


Представники проекту «Розумне довкілля. Хмельницький» Крістал Котовські-Едмундз та Іван Підопригора завітали у центр «Вікно в Америку»


Знайомство з новими волонтерами Корпусу Миру відбулось на засіданні розмовного клубу у центрі «Вікно в Америку»


В теплій дружній компанії з волонтером Корпусу Миру США в Україні, Карлом Тайлером, відсвяткували американське свято – Хелоуін!


Нью-Джерсі та Нью-Йорк – штати, розташовані на Атлантичному узбережжі США, про них говорили на засіданні розмовного клубу з волонтером Корпусу Миру США в Україні Карлом Тайлером.


«English speaking club»: волонтери Корпусу миру США в Україні Рейнджа Хванг та Карл Тайлер, разом з учасниками клубу віртуально подорожували в серії «American Road Trip» штатами Джорджія та Алабама.


Student Engagement – тренінг активностей з викладання англійської мови для вчителів відбувся у центрі «Вікно в Америку».


«Our future» (наше майбутнє) – стало темою обговорення на засіданнні English speaking club, яке провела волонтер центру «Вікно в Америку», учениця СЗОШ №1 Ліза Кушнерик.


П’ятниця-13-те, забобони і як до цього ставитися – про це говорили учасники розмовного клубу центру «Вікно в Америку» з волонтером Корпусу миру США в Україні Карлом Тайлером.


Відбулась презентація мандрівної виставки "Women. Equality. Politics" («Жінки. Рівність. Політика») в рамках проекту від Американського дому «Gallery on the GO» («Мандрівна галерея»).


У центрі «Вікно в Америку» відбулась перша в історії Хмельницького дводенна конференція «Модель ООН».


Тренінг «Model UN Khmelnytsky» для учнівської молоді міста та регіону провели волонтери Корпусу Миру США в Україні Ренджа Хванґ і Вайленд Чепмен та випускниця програми FLEX Анжеліка Корольова в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку».


У ресурсно-інформаційному центрі "Вікно в Америку" у рамках Еnglish Speaking Club відбулася презентація мандрівної виставки всесвітньо відомого митця: фотографа, медіа-художника з Нью-Йорку Баєта Росс Сміта.


На святкову зустріч «Happy birthday, Аmerica!» до Дня незалежності США у центр «Вікно в Америку» зібралися друзі, постійні відвідувачі «English Speaking Club» та шанувальники «американської мрії». Родзинкою події став дружній візит волонтерки Корпусу миру США в Україні Стефані Янг, яка розповіла про особливість цього дня для американців та традиції його святкування на своїй Батьківщині.


В рамках святкування Дня Незалежності США у літньому читальному залі під відкритим небом представлено тематичну книжкову виставку «Америка. У сяйві Незалежності».


Учасники щорічного англомовного бейсбольного табору (створено в Хмельницькому національному університеті) за участю волонтерів Корпусу миру США в Україні завітали у центр «Вікно в Америку» на "Вечір Ігор".


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» в рамках роботи «Клубу спілкування англійською мовою» проведено захід «Earth Guardian» («Захисники довкілля»).


Ресурсний центр "Вікно в Америку" приєднався до всесвітнього флеш-мобу зі збереження довкілля під назвою хедштег «tashtag».


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» в рамках ініціативи «Європейський тиждень», започаткованої Європейською комісією з Європейським Парламентом у 2019, було проведено тематичне засідання клубу спілкування англійською мовою «Демократія і я».


Про особливості американської вищої школи і що робить її такою привабливою в світі йшлося на зустрічі з Представником Консультативного центру мережі Education USA Неллі Петлик


Учасники розмовного клубу з волонтером Корпусу Миру в Україні Карлом Тайлером познайомились з природного красою, історичними пам’ятками та визначними місцями штатів Вірджинія та Вест Вірджинія


Користувачі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» переглянули англомовну стрічку “Yes man” з віртуозом комедійного жанру у головній ролі, Джимом Керрі


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся одноденний воркшоп для молоді «Powerful Women Day», присвячений успішним та сильним жінкам нашої сучасності


Відвідувачі засідання розмовного клубу англійською мовою з носієм мови – волонтером Корпусу Миру в Україні мали змогу побувати в самісінькому центрі зародження кантрі-музики Нешвілі


Інформаційно-ресурсний «Вікно в Америку» та учасники English Speaking Club радо вітали нового гостя на засіданні розмовного клубу


Міжнародний англомовний конкурс творчого письма Write on! відбувся в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку»


«Виготовлення вітальної валентинки в техніці декупаж» - такий майстер-клас відбувся в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку»


До центру «Вікно в Америку» завітала випускниця програми обміну FLEX Саша Алдобаєва, щоб поділитись з учасниками клубу спілкування своїм досвідом перебування та навчання у Сполучених Штатах Америки


Ким був Мартін Лютер Кінг? Учасники клубу спілкування англійською мовою говорили про людину, яка змінила життя мільонів американців.


Вивчаємо безкоштовно англійську в бібліотеці: досвідчений викладач-волонтер Андрій Лисенко та наполегливі і цілеспрямовані відвідувачі курсів практичних занять з вдосконалення знань англійської мови.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулась друга зустріч учасниць Жіночого Кар`єрного Клубу «Window to Success».


Розпочав свою роботу унікальний Жіночий Кар'єрний Клуб "Window to Success"


Christmas party в центрі «Вікно в Америку»: в бібліотеці відбулась молодіжна вечірка в американському стилі.


В рамках тижня англомовної культури відбулась зустріч з учнями спеціалізованої ЗОШ №8.


22 листопада у центрі «Вікно в Америку» відбулось святкування Дня Подяки (Thanksgiving Day).


«Стінопис: вулицями США» - так називалась виставка фоторобіт Ірини Каніщевої, презентація якої відбулася в ресурсному центрі «Вікно в Америку» в рамках проекту «Мандрівна галерея» від Американського Дому.


14 листопада о 15.00 у відділі літератури іноземними мовами та інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбудеться презентація виставки фоторобіт Ірини Каніщевої «Стінопис: вулицями США», що експонується в рамках проекту "Мандрівна галерея" від Американського Дому.


Перше знайомство з науковою бібліотекою відбулось в учнів Центру іноземних мов «Наша школа».


На черговому засіданні розмовного клубу з волонтером Корпусу Миру в Україні учасники зустрічі продовжили мандрувати трьома наступними штатами із серії American Road Trip.


З 15 червня до 1 липня експонуватиметься виставка київської художниці Дани Рваної, присвячена дискримінованим жінкам в Україні.


Виповнюється 100 років від дня народження 35-го президента США Джона Фітцджеральда Кеннеді.


Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні.


Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» щопонеділка о 16:00 відбувається засідання клубу спілкування англійської мови з носієм – волонтером Корпусу Миру Ешлі Олет.


2 листопада у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся виступ американських музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер.


Шановні друзі !

2 листопада 2016 року о 16.00 запрошуємо Вас відвідати виступ музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер – молодих американців, які присвятили себе збереженню старовинної, але живої традиції американської фольк-музики.


20 вересня 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч віце-консула Сполучених Штатів Америки Ніка Стокса з потенційними аплікантами та представниками засобів масової інформації.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) відбулася зустріч з координатором Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні Інною Бариш зі студентами, аспірантами та викладачами вишів міста.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою English Speaking Club на тему «Сміх продовжує життя» за участі волонтера з Британії Peter Gouws.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) розпочато уроки для людей похилого віку «Перші кроки спілкування англійською!» Проводить заняття волонтер бібліотеки, менеджер міжнародних інформаційних технологій Андрій Лисенко.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (2-й поверх бібліотеки) розпочато заняття по підготовці до здачі тесту SAT, які проводить волонтер бібліотеки, менеджер міжнародних інформаційних технологій Андрій Лисенко.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася презентація професійних програм стажування від організації AIESEC.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч-діалог на тему «Освіта в США та Україні». Серед присутніх були учнівська та студентська молодь навчальних закладів міста. Перед учасниками зустрічі виступив керівник центру English TOP Снігуров Віктор Анатолійович, який і представив дану тему.


Відділ літератури іноземними мовами спільно з інформаційно-ресурсним центром «Вікно в Америку» провів інсценування англомовних казок «Мандруємо стежками казок» для учнів молодших класів ліцею №17.


У відділі літератури іноземними мовами на базі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відбулася година цікавого спілкування «Англійська мова – це креативно» з талановитою учнівською молоддю міста.


Шановні користувачі! Ресурсний центр «Вікно в Америку» за підтримки Посольства США в Україні оновив свій дизайн.


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою на тему «Різдвяна казка, або Як святкують Різдво в Америці?» з нагоди святкування Різдва в Америці.


Ресурсний центр «Вікно в Америку» взяв участь у виховній годині на тему «Бібліотека ХХІ століття», яка проходила у Хмельницькому базовому медичному коледжі.


В рамках Місячника першокурсника в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» проведено зустріч із студентами Хмельницького базового медичного коледжу.


30 жовтня відвідувачі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відсвяткували Хеллоуін !


У ресурсному центрі «Вікно в Америку» розпочав роботу новий клуб для мандрівників та охочих подорожувати за кордон «Be a smart Tourist» (Обізнаний турист). Засідання клубу проходить за участю волонтера Ольги від Okstudio.


Розпочався новий сезон роботи клубу спілкування англійською мовою English Speaking Club!


4 березня 2014 року у ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч представників Програми імені Фулбрайта зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів міста.


Презентація ресурсів та послуг інформаційного центру «Вікно в Америку» в американському спортивному таборі «Baseball Camp».


4 квітня 2012 року Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джон Теффт офіційно відкрив інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку».


В рамках програми «Велике читання» проведено захід «It was a pleasure to read…».


З метою популяризації американської культури, мови та літератури керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» провела захід приурочений до Дня Святого Валентина на базі центру мовної підготовки Національної Академії Державної Прикордонної Служби України ім. Б. Хмельницького.


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання клубу спілкування англійською мовою за темою «Speed Dating in the library» (Експрес знайомство у бібліотеці) до Дня Святого Валентина.


Відбувся відео чат з представником консульського відділу Посольства США в Україні Нателлою Свістуновою.


31 жовтня 2011 року відбувалось засідання клубу «English speaking club».


30 жовтня 2011 року відбувався тематичний захід «Halloween party». 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com