Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Новини та події


Американська фольк-музика у бібліотеці


фото фото
фото фото

2 листопада у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся виступ американських музикантів Беннета Конесні та Едіт Голер. Виконавці які присвятили себе збереженню старовинної, але живої традиції американської фольк-музики якою вони професійно займаються майже все своє життя представили pобочі пісні, старовинні танцювальні мелодії штату Мен та інших місць Сполучених Штатів Америки.

Беннет та Едіт заспівали пісні з усіх куточків США і зіграли старовинні танцювальні мелодії на різних музичних інструментах, таких, як гітара, банджо, скрипка. Розповіли про своє захоплення та інтереси - це пісні, які в усьому світі співають під час роботи - так звані worksongs (робочі пісні). Цікавість Беннетта і Едіт до робочих пісень має і цілком практичний аспект тому що вони володіють невеликою сімейною фермою «Duckback Farm” у штаті Мен. Гості з США та усі присутні також прослухали і наші українські стародавні духовні та лірично-побутові пісні у виконані молодіжного фольклорного гурту «Ладовиці» з Хмельницької музичної школи №2. Вечір відбувся у теплій невимушеній обстановці, присутні довго не відпускали виконавців, їх цікавило не тільки музичне мистецтво, а й їх побут та сімейні традиції.

Директор бібліотеки Надія Синиця привітала гостей із Сполучених Штатів Америки з приїздом у наше місто та вручила подарунки для згадки про їхнє перебування у місті Хмельницькому та у бібліотеці.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com