Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Новини та події


AIESEC- молодіжна освітня організація


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася презентація професійних програм стажування від організації AIESEC.

AIESEC — міжнародна неполітична, неприбуткова молодіжна освітня організація, яка надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

Мета організації – розвиток лідерського та професійного потенціалу молоді. Основною її діяльністю є організація міжнародних та національних соціальних проектів, програми обміну та програми професійних стажувань за кордоном, а саме в Азії, Північній Африці та Латинській Америці.

Під час презентації учасники, які брали участь у програмах обмінів, поділилися своїм досвідом стажування за кордоном та розповіли про проекти, якими вони займалися, зокрема це проекти з питань забруднення навколишнього середовища, корупції, відносин між підлітками.

Наприкінці зустрічі присутні ставили запитання до представників AIESEC та дізналися про умови участі в програмах. Основні вимоги до учасників обмінів: вік від 18 до 29 років, рівень знання англійської мови не нижче середнього, учасник програми може бути студентом будь-якої спеціальності будь-якого курсу або навіть випускником.


AIESEC- молодіжна освітня організація AIESEC- молодіжна освітня організація AIESEC- молодіжна освітня організація

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com