Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту


Бібліотек@ - сучасна, креативна, твоя!


ХОВ УБА
дата створення: 2014
кількість членів: 580
керівник: Чабан Катерина Анатоліївна
адреса: 29013, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 28
телефон: (0382) 79-47-31
електронна адреса: library@ounb.km.ua


Хмельницьке обласне відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація» (ХОВ УБА) є професійним об’єднанням бібліотекарів Хмельниччини та відділенням Української бібліотечної асоціації.

Хмельницьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації об'єднує більше 500 індивідуальних членів, які професійно пов'язані із бібліотекою, бібліографічною та інформаційною діяльністю, і тих, хто зацікавлений у розвитку бібліотек на Хмельниччині. Діяльність відділення спрямоване на розвиток бібліотечної справи, забезпечення реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування.

ХОВ УБА

Метою Хмельницького обласного відділення УБА є сприяння розвитку єдиного інформаційно-бібліотечного простору регіону, корпоративній комунікації бібліотек, створення умов для вільного доступу до інформації в публічних бібліотеках, підвищення авторитету бібліотеки та бібліотечної професії серед спільноти, лобіювання інтересів бібліотекарів та користувачів на різних рівнях. Одним з основних пріоритетів є співпраця з використання новітніх інформаційних та інтелектуальних технологій, розвиток послуг бібліотек, покращення якості професійної освіти бібліотекарів різних рівнів, а також сприяння збереженню фондів бібліотек і забезпеченню безперешкодного доступу до них.

Члени регіонального відділення беруть активну участь у розвитку бібліотечного громадського руху в Україні та області, є учасниками Міжнародних бібліотечних форумів, конференцій, навчальних програм. Через засоби масової інформації поширюють інноваційний досвід бібліотек Хмельниччини, виступають ініціаторами і учасниками Всеукраїнських та регіональних акцій, спрямованих на підвищення іміджу бібліотек серед громади.

Під егідою відділення УБА проводиться щорічний обласний форум бібліотек Хмельниччини та бібліотечні ярмарки, обласні конкурси серед бібліотек і бібліотекарів, різноманітні акції, проекти.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com