Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

Перелік клубів...


Клуби за інтересами

Сімейний клуб толерантності
«Разом»

(для внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України)


Працює при читальному залі гуманітарного профілю з 2014 року. Ініціаторами створення клубу виступили обласна універсальна наукова бібліотека та благодійний фонд «Ксена».

Мета роботи клубу: надання інформаційної підтримки, правової та психологічної допомоги, створення умов для полегшення інтегрування внутрішньо переміщених осіб в наше суспільство, адже кожна людина – це окрема сумна історія, яка шукає підтримки, взаєморозуміння та допомоги.

Сімейний клуб толерантності очолює Анастасія Чеглакова – переселенка з Луганщини. В його складі – батьки з дітьми у віці від 4 до 15 років. На сьогоднішній день в клубі спілкується біля 40 чоловік.

Бібліотека пропонує членам клубу: можливість пройти курси комп’ютерної грамотності, спілкуватися з рідними та друзями по skype, знайти оголошення про вакансії, навчити грамотно складати резюме, подавати свою кандидатуру і проходити співбесіду, вивчати іноземну мову та спілкуватися з носіями мови у дискусійних клубах, отримати доступ до правової безоплатної вторинної допомоги, брати участь у соціальних та культурно-дозвіллєвих проектах, які спрямовані на адаптацію населення до нової соціально-економічної ситуації.

Членам клубу надається можливість організації дозвілля, вони можуть відвідувати заходи національно-патріотичного спрямування, які проводяться спільно з волонтерськими громадськими організаціями, поглибити знання про подільський край, відвідуючи краєзнавчі студії «Поділля крізь віки», ознайомитися з сучасним літературним та культурним життям Хмельниччини, відвідуючи малу галерею мистецтв та творчі зустрічі з митцями рідного краю тощо.

Засідання клубу відбуваються щонеділі о 14.30.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com