Вхід учасника клуба
Логін:

Пароль:

Бібліотекарю (Онлайн клуб "Суч@сний методист": про клуб) - Хмельницька ОУНБ
Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотекарю

Онлайн клуб "Суч@сний методист"


фото

Вітаємо Вас колеги !

Онлайн клуб методистів «Суч@сний методист» - добровільне, об’єднання фахівців методичних служб бібліотек Хмельницької області, що працюють в інтересах збереження та розвитку бібліотечної справи.

Онлайн клуб створено працівниками відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського, які будуть здійснювати його технічну підтримку та забезпечувати його функціонування в Інтернет-середовищі.

Метою створення онлайн клубу є - підвищення професійної компетентності, розвиток професійного спілкування між методистами області, обмін досвідом та ідеями, обговорення актуальних бібліотечних проблем, висловлення своєї точки зору на форумі клубу, консультування з різних питань щодо бібліотечної діяльності.


Переваги онлайн клубу «Суч@сний методист»:

  • користування веб-сторінкою онлайн-клубу в будь-який час і в зручному для вас місці (за наявності комп’ютера з доступом до мережі Інтернет);
  • перегляд в електронному вигляді матеріалів (презентацій, відеоматеріалів тощо);
  • використання поданих матеріалів (завантаживши з ресурсу) при проведені власних методичних заходів для бібліотекарів свого району чи міста.

Сподіваємося, що можливість спілкуватися, обмінюватися досвідом, принесе кожному з нас велику користь і буде великою підмогою в професійній діяльності.

З повагою до всіх учасників клубу працівники відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі!


Членом клубу може стати методист, або бібліотекар, який виконує функції методиста, незалежно від віку, стажу, освіти та досвіду роботи.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com