Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Виставка однієї газети

Дебют-газета


У 2019 році вперше за історію незалежності України побачило світ періодичне літературне видання «Дебют-газета», в якому дебютують твори, що не були надруковані українською мовою на папері.

Під глянцевою обкладинкою формату А3 на 164 сторінках розміщені нові твори українських авторів: вже відомих письменників та авторів-початківців. Читачі разом із газетою отримують твори в різних жанрах і стилях написання, є біографії авторів, зворотний зв’язок із ними.

«Дебют-газета» друкує середні та малі твори талановитих авторів, написані не на замовлення, а від душі. Письменники з різних міст України завдяки єдиній мові, яку вони розвивають і збагачують, об’єднують країну.

У № 1, № 2 за 2019 рік та № 4 за 2020 рік розміщені твори 20-ти авторів із різних міст України, три з яких – наші земляки: поезія «Я тобою вчуся не боліти» Руслани Ставнічук з Деражні, оповідання хмельничанина Валерія Пузіка та поезія Вікторії Оліщук з села Кульчинки Хмельницької області.


Редакція співпрацює із засновниками найкращого літературного конкурсу рукописів «Коронація слова» та його переможцями, які також розуміють перевагу друкованого слова. У № 4 опубліковані переможці «Коронації слова – 2020». Приємною новиною є те, що у номінації «Романи» I премію отримала хмельничанка Ольга Саліпа з твором «Оля».

Спеціальною відзнакою від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» був нагороджений хмельничанин Юрій Сорока за найкращий кримінальний роман «Крос у небуття». Автори-переможці будь-якої номінації можуть надрукувати свої конкурсні твори в «Дебют-газеті» позачергово.


Газета приєдналася до всеукраїнського проєкту «Почути», який був створений у вересні 2016 року. Він про мистецтво, яке доступне для кожного. Його учасники – українські поети та письменники – читають свої вірші вголос і жестовою мовою, проводять театральні вистави, літературні вечори.

Кожен знайде в цій газеті для себе щось цікаве.


Читачі та потенційні автори можуть ознайомитись з «Дебют-газетою», скориставшись електронним каталогом бібліотеки: http://ecatalog.ounb.km.ua/cgi-bin/irbis64r_14/cgiirbis_64.exe та на офіційному сайті газети: 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com