Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Виставка однієї газети

Газета «Урядовий кур'єр»


Газета «Урядовий кур'єр» — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України, виходить з жовтня 1990 року.

Видання входить до трійки найтиражніших видань в Україні.

Загальний наклад 500 тисяч примірників на тиждень.

Засновник — Кабінет Міністрів України.

У фондах бібліотеки – з 1991 року.

«Урядовий кур'єр» оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу.


Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, «Урядовий кур'єр» першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів набирає чинності з дня публікації в «Урядовому кур'єрі».

«Урядовий кур'єр» залишається чи не єдиною в Україні газетою, яка регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, підготовлені фахівцями міністерств і відомств.


У газеті широко представлена культура, духовність, історія України, традиції українського народу. Багато уваги приділяє видання вітчизняній науці, пошукам та відкриттям учених, впровадженню інноваційних підходів і технологій в економіці, освіті, медицині. Ґрунтовно висвітлюється тема охорони здоров'я, популяризується здоровий спосіб життя. Серед авторів «Урядового кур'єра» — спеціалісти-аналітики, громадські діячі, політики, посадовці, бізнесмени, діячі науки, культури, освіти і спорту.

«Урядовий кур'єр» знайомить з панорамою міжнародних подій і одночасно є одним з найголовніших джерел про Україну за кордоном. Не випадково газету передплачують, зокрема, бібліотека Конгресу США та Британська бібліотека.


Про затвердження Статуту редакції газети «Урядовий кур'єр». Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 569// Офіційний вісник України. — 2002. — № 18. — Ст.930. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/569-2002-%D0%BF#Text


Web-сторінка газети «Урядовий кур'єр» http://ukurier.gov.ua/uk/


Урядовий кур`єр Фейсбук

https://www.facebook.com/ukurier.gov.ua


Платні сервіси на сайті «Урядового кур'єра» https://ukurier.gov.ua/uk/terms/

Архів оголошень «Урядового кур'єра» https://ukurier.gov.ua/uk/advertisements/?page=10


Фото галереї - Урядовий Кур'єр https://ukurier.gov.ua/uk/galleries/


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com