Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотекарі Хмельниччини підвищують рівень цифрових навичок


З 20 по 31 травня 2024 року на базі Регіонального тренінгового центру проходять навчання 2 групи координаторів Хабів цифрової освіти у межах проєкту Української бібліотечної асоціації «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти». Спеціалізовані тренінги, що проводяться тренерами Регіонального тренінгового центру для бібліотекарів та експертами-консультантами асоціації, допоможуть в організації роботи Хабів цифрової освіти на Хмельниччині.

Проєкт реалізує ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні у межах «Проєкту підтримки Дія», що реалізується за фінансування Швеції, та у співпраці з Міністерством цифрової трансформації.

Ініціатива впроваджується в усіх областях України у два етапи. Спершу організовують навчання для координаторів Хабів цифрової освіти області. А ті, своєю чергою, проведуть заняття із цифрової грамотності та нададуть консультації для відвідувачів бібліотек.

Проєкт покликаний допомогти координаторам створити Хаб цифрової освіти на базі бібліотеки або удосконалити діяльність вже існуючого. Для цього, зокрема, розглядаються підходи до організації роботи Хабу, надання основних та додаткових послуг і сервісів, розробки комунікаційної стратегії та створення контенту для соціальних мереж, а також компетентності координаторів.

Це вже другий етап спільної роботи партнерів над підвищенням інституційної спроможності бібліотек-Хабів країни. Минулого року ВГО Українська бібліотечна асоціація, UNDP та Швеція у співпраці із Мінцифрою реалізували аналогічний проєкт у 12 областях країни . У його межах, зокрема, розробили посібник «Бібліотеки – Хаби цифрової освіти», покликаний допомогти організувати ефективну діяльність Хабу цифрової освіти у бібліотеці. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com