Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Основні напрями і тенденції бібліографічної діяльності публічних бібліотек в сучасних умовах


Відбувся семінар-практикум «Основні напрями і тенденції бібліографічної діяльності публічних бібліотек в сучасних умовах» на базі Регіонального тренінгового центру за підтримки обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація.

На платформі ZOOM учасниками стали 11 представників, які відповідають за бібліографічну діяльність у своїх територіальних громадах.

Фахівці відділу наукової інформації та бібліографії Любов Марцонь та Анжела Ярмолюк виступили з доповідями щодо організації довідково-бібліографічної та інформаційно-бібліографічної роботи в публічних бібліотеках, презентували «Тестову базу даних» Хмельницької ОУНБ як новий напрямок організації СКС та видавничу продукцію обласної бібліотеки.

Проведено круглий стіл, основною метою якого стало ознайомлення учасників з основними принципами бібліографічної діяльності, надання практичних рекомендацій щодо організації довідково-бібліографічного обслуговування, інформаційного сервісу та обміну досвідом роботи, ідеями та знаннями для подальшого розвитку даної галузі.

Бібліографи центральних бібліотек Віньковецької, Городоцької, Ізяславської, Полонської, Кам’янець-Подільської та Хмельницької громад поділилися успішними практиками, інноваційними підходами та сучасними тенденціями, які застосовують у бібліотеках своїх громад.

Із заключним словом виступила Валентина Маковська, заступник директора з наукової роботи та інформатизації, яка підвела підсумки роботи семінару-практикуму.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com