Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Основні напрями і тенденції бібліографічної діяльності публічних бібліотек в сучасних умовах


Проведено семінар-практикум для бібліотекарів публічних бібліотек територіальних громад Хмельниччини «Основні напрями і тенденції бібліографічної діяльності публічних бібліотек в сучасних умовах» на базі Регіонального тренінгового центру Хмельницької ОУНБ за участю обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація.

До заходу на онлайн-платформі ZOOM доєдналися 32 учасники. Семінар спрямований на підвищення кваліфікації бібліотекарів, які відповідають за бібліографічну роботу у територіальних громадах області.

У доповідях та презентаціях завідувачка відділу наукової інформації та бібліографії Любов Марцонь та головний бібліограф Анжела Ярмолюк розглянули сучасний стан та перспективи бібліографічної діяльності публічних бібліотек територіальних громад Хмельниччини, організацію інформаційного та довідково-бібліографічного обслуговування, акцентували увагу на наданні бібліотеками інформації про Європу користувачам.

Директор Хмельницької ОУНБ Катерина Чабан висвітлила роль центральних публічних бібліотек у координації бібліографічної діяльності бібліотек громади.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com