Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Розвиток спроможності бібліотек-Хабів


З 12 по 16 червня на базі Регіонального тренінгового центру проведено п’ятиденний онлайновий тренінг для координаторів Хабів цифрової освіти Хмельницької області «Розвиток спроможності бібліотек-Хабів».

Учасниками стали 16 координаторів – представники публічних бібліотек Антонінської, Білогірської, Віньковецької, Волочиської, Грицівської, Деражнянської, Кам’янець-Подільської, Летичівської, Нетішинської, Полонської, Солобковецької, Старокостянтинівської, Старосинявської, Теофіпольської, Чемеровецької та Чороострівської територіальних громад Хмельниччини.

Тренінги проведено ВГО Українська бібліотечна асоціація у рамках «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Швеції, у співпраці з регіональними відділеннями УБА та обласними бібліотеками.

Розпочалося навчання з вітального слова виконавчої директорки ВГО Українська бібліотечна асоціація Ярослави Сошинської та консультантки проєкту, директорки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Тамари Козицької.

Програма тренінгу передбачала: презентації, дискусії, обговорення, роботу в групах, обмін досвідом, практичні заняття та домашні завдання. Протягом тижня учасники дізналися про нормативні документи, які регламентують роботу Хабу цифрової освіти, її облік, визначення потреб громади в цифровій освіті, основні та додаткові послуги, необхідні компетентності працівника, зокрема побудову індивідуального плану навчання, переглянули ресурси для підвищення рівня професійних компетентностей фахівця Хабу цифрової освіти. Також розглянули питання щодо побудови ефективних відносин з журналістами для популяризації роботи та послуг, комунікації з цільовими аудиторіями у соціальних мережах, дізналися про моделі облаштування Хабу цифрової освіти в бібліотеці та інструменти для створення цифрового контенту.

На завершення онлайнового тренінгу директор Хмельницької ОУНБ, голова Хмельницького обласного відділення ВГО УБА Катерина Чабан доєдналася до привітань учасників з завершенням навчання, побажала не зупинятися на досягнутому та продовжувати здобувати знання, адже завдання координаторів Хабів – навчити жителів цифровим навичкам та забезпечити отримання електронних послуг в Хабі цифрової освіти.

Всі учасники отримали сертифікати. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com