Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Стажування працівників центральних бібліотек територіальних громад Хмельниччини


На базі Регіонального тренінгового центру, за сприяння Хмельницького обласного відділення ВГО УБА, відбулося триденне стажування працівників центральних бібліотек територіальних громад Хмельниччини. Його учасниками стали 6 представників – керівники, завідуючі та методичні фахівці центральних бібліотек з Солобковецької, Староостропільської, Зіньківської, Сатанівської, Сахновецької та Війтовецької територіальних громад.

Відкрила захід Катерина Чабан – директор бібліотеки, голова Хмельницького обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація, яка ознайомила присутніх з програмою стажування, окреслила роль центральної бібліотеки у консолідації роботи бібліотек та участі у професійній бібліотечній спільноті.

Учасникам стажування надано консультації з організації обліку та звітності про роботу публічних бібліотек, актуалізації бібліотечних фондів, ведення облікової документації, обслуговування користувачів, ознайомлено з досвідом роботи Хмельницької ОУНБ з проведення соціокультурних заходів.

Учасники здобули нові знання з основних напрямків діяльності: краєзнавчої та бібліографічної діяльності, методичного супроводу діяльності бібліотек безпосередньо на базі структурних відділів обласної бібліотеки. Для кращого сприйняття та засвоєння матеріалу виконували практичні завдання.

До підсумків стажування долучилася Оксана Натальська – начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яка обговорила з присутніми проблеми та перспективи розвитку центральних бібліотек, їх роль у сучасному суспільстві.

За допомогою вихідного тестування визначено ефективність навчання. Стажування завершилося спілкуванням, під час якого учасники поділилися своїми враженнями та думками, отримали сертифікати.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com