Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Онлайн-семінар для керівників центральних бібліотек територіальних громад


Відбувся онлайн-семінар для керівників центральних бібліотек територіальних громад на базі Регіонального тренінгового центру Хмельницької ОУНБ за участю Хмельницького обласного відділення Української бібліотечної асоціації. На платформі Zoom долучилися 73 учасники з 50 територіальних громад.

Відкрила семінар Катерина Чабан – директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, голова Хмельницького обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація, яка провела короткий дискурс нагальних питань, що будуть обговорюватися, акцентувала увагу на важливості підготовки планово-звітної документації та дотриманні вимог до її написання.

Заступник директора з наукової роботи та інформатизації Валентина Маковська надала консультаційно-практичні рекомендації щодо заповнення оновленої форми звітності – бланк 6-НК та зміни облікових документів бібліотек відповідно до затвердженої форми.

Олена Баворовська, заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи Хмельницької ОУНБ, ознайомила учасників із затвердженою Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», що має на меті підвищити обізнаність бібліотекарів щодо способів залучення читачів до проведення часу з книгою.

Про роботу Хмельницького обласного відділення УБА, його участь у бібліотечній діяльності та сприянні професійного розвитку бібліотечних фахівців розповіли Катерина Чабан та Надія Синиця, учений секретар, заступник голови обласного відділення УБА.

Досвідом участі у конференції «Бібліотеки як ключовий фактор для соціального спротиву та демократії в часи викликів безпеки», яка відбулась у жовтні – листопаді 2022 року у Ризі (Латвія), поділилася провідний бібліотекар Віньковецької центральної бібліотеки Лариса Матковська.

У рамках семінару проаналізовано внесення даних за 2022 рік в електронну систему моніторингу публічних бібліотек ЕСМаР.

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com