Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Cтажування працівників центральних бібліотек територіальних громад Хмельниччини


На базі Регіонального тренінгового центру, за сприяння Хмельницького обласного відділення ВГО УБА, відбулося триденне стажування працівників центральних бібліотек територіальних громад Хмельниччини. Учасниками стали 7 представників – керівники центральних бібліотек та методичні фахівці з Антонінської, Маківської, Вовковинецької, Щиборівської, Орининської, Гуківської, Ямпільської територіальних громад.

Відкрила захід директор Хмельницької ОУНБ Катерина ЧАБАН, яка у своєму виступі ознайомила присутніх з програмою стажування та окреслила роль центральної бібліотеки в територіальній громаді, її функції та основні напрямки роботи. Звернула увагу на участь у професійних спільнотах, зокрема в обласному відділенні ВГО Українська бібліотечна асоціація, яке надає підтримку в професійній освіті.

Учасники здобули нові знання з основних напрямків діяльності: обслуговування користувачів, ведення облікової документації, роботи з бібліотечними фондами, краєзнавчої та бібліографічної діяльності, методичного супроводу діяльності бібліотек безпосередньо на базі структурних відділів обласної бібліотеки. Для кращого сприйняття та засвоєння матеріалу учасники виконали практичні завдання.

Надано фахові консультації щодо діяльності центральних бібліотек на законодавчому рівні, ведення номенклатури справ та бібліотечної документації відповідно до вимог діловодства. Присутніх ознайомлено з оновленими та затвердженими бланками державної статистичної звітності, досвідом роботи Хмельницької ОУНБ з проведення соціокультурних заходів.

Навчання завершилося спілкуванням, під час якого учасники поділилися своїми враженнями та думками. Проведено анкетування, за підсумками якого визначено ефективність проведеного заходу. Учасники отримали сертифікати. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com