Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Перегляд фільму німецькою мовою з учасниками товариства німців Хмельниччини – Відергебурт


Перегляд фільму німецькою мовою з учасниками товариства німців Хмельниччини – Відергебурт: переглянули першу частину біографічної стрічки про життя геніального композитора Людвіга ван Бетховена в авторській інтерпретації німецького режисера Нікі Штайна.

1779 рік. Восьмирічний Людвіг ван Бетховен вже відомий у Бонні як музичний вундеркінд. Спроби батька юного генія навчати сина музиці самостійно зазнають невдачі, і хлопчика беруть під своє крило придворний органіст Нефе та актор Тобіас Пфайффер. Ставши дорослим, Бетховен не перестає рости як музикант. Юний композитор, перебуваючи під заступництвом сім'ї фон Бройнінг, закохується в їхню дочку, Елеонору, та усвідомлюючи різницю у їхніх статусах, розуміє приреченість їхніх стосунків. Нетрадиційний геній і французька революція розпалюють вогонь у серці Луї – він більше не хоче служити господарю, тільки мистецтву.

Ким же була ця постать, чия музика з тих пір торкнулася незліченних душ і сердець – спробували з’ясувати учасники після перегляду фільму. Розглянули ключові слова та фрази, виконали тематичні завдання на розуміння сюжету стрічки, виконали граматичні вправи.

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com