Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

«Корисні мобільні застосунки»


Відбувся захід з цифрової грамотності для користувачів бібліотек області «Корисні мобільні застосунки» в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта». До заходу на платформі Zoom долучилися 69 учасників – користувачі та працівники публічних бібліотек Хмельниччини.

В рамках заходу учасники розглянули різноманітні мобільні застосунки та отримали навики роботи щодо їх пошуку та завантаження додатків із мобільних крамниць Playmarket, Appstor, залежно від операційної системи гаджету. Особливу увагу було приділено оновленому додатку «Дія»: допомога армії; отримання статусу внутрішньо переміщених осіб, подання заявки на фінансову допомогу, Дія.TV, Дія. Радіо, де цілодобово можна слухати ефір Українського Радіо та використання додатку QR-сканер.

На практиці розглянули додатки: Helsi - безкоштовний медичний онлайн-сервіс, який допомагає отримати необхідні медичні послуги; TacticMedAid - новий український застосунок, який описує алгоритми надання першої домедичної допомоги; Перша мобільна допомога - додаток ґрунтується на програмі першої допомоги, розроблений Британським Червоним Хрестом; EasyWay громадський транспорт — карта з маршрутами громадського транспорту; KhmelTravel – містить інформацію про туристичні маршрути містом та областю, місця розваг, готелі, заклади харчування, цікаві місця та історичні будівлі.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com