Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Сучасні форми роботи бібліотек


Відбувся вебінар «Сучасні форми роботи бібліотек» для працівників публічних бібліотек територіальних громад Хмельницької області на платформі Zoom.

До заходу приєдналися 100 учасників із 33-х територіальних громад.

У рамках вебінару завідуюча відділом абонемента Олена Грицишина розкрила сучасні методи та підходи просування читання та залучення читачів до бібліотеки, поділилася власним досвідом роботи з метою привернення уваги громадян до читання та полегшення пошуку необхідних видань – проведення масових зустрічей (зустріч з поетами та поетесами, презентації книг, дні інформації); влаштування книжкових виставок (виставка-настрій, виставка-огляд, виставка одного письменника); оформлення фотозон з книжковим доповненням.

Завідуюча читальним залом гуманітарного профілю Лілія Семенюк надала рекомендації щодо просування бібліотеки у соціальних мережах, а саме: створення сторінки з нуля, наповнення її інформаційним вмістом, додавання фото та обкладинки та інше.

На завершення т.в.о. директора Хмельницької ОУНБ Катерина Чабан акцентувала увагу слухачів на важливості популяризації літератури та просування читання у бібліотеці та соціальних мережах.

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com