Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Skype-консультування – доступно та зручно


Мешканці Миролюбненської сільської територіальної громади, користувачі місцевих бібліотек спілкувалися зі спеціалістами з правових питань у Skype.

Надано 19 консультацій держслужбовцям, соціальним працівникам, листоношам та працівникам сфери «Культура» з питань: проведення вакцинації, відсторонення невакцинованих працівників від виконання посадових обов’язків та порядку виплати соціальної допомоги вакцинованих громадян; видачі посвідчення учасника АТО; укладення договору довічного утримання.

Під час заходу фахівці відповідали на запитання щодо визнання права власності на житловий будинок за набувальною давністю; порядку отримання аліментів; погашення онлайн-кредитів; процедури розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення; безоплатної передачі земельної ділянки у власність у розмірі 2 га.

Учасники отримали відповіді відносно питань: підстави призначення допомоги по догляду за особою, яка потребує сторонньої допомоги та оформлення пенсії бібліотечному працівнику за вислугу років.

Консультування провели: Оксана Шейгец – працівник регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області; Ірина Юзьвак – головний юрист відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Анастасія Площинська – виконавчий директор, адвокат Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга».

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com