|
|
|
Пошук по сайту
Знай свої цілі. У злагоді з природою
Урок екології «Знай свої цілі. У злагоді з природою» відбувся з нагоди заснування 15 грудня 1972 року Генеральною асамблеєю ООН Всесвітнього дня охорони довкілля.
Під час заходу розглядалися питання пріоритетів сталого розвитку в Україні, охорони навколишнього середовища; обговорено закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», що вступив в дію 10 грудня 2021 року.
Для присутніх презентовано книжково-ілюстративну виставку «Довкілля б’є на сполох», на якій представлено книги з екології довкілля, охорони природи, екологічного контролю та безпеки, техно-, інженерно-, екобезпечного захисту планети, а також періодичні видання з екологічного спрямування.
|
|