Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

«Споглядати VS Допомагати» – тема дискусії зі студентською молоддю


«Споглядати VS Допомагати» - тема дискусії зі студентською молоддю Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП імені Блаженнішого Володимира, присвячена Міжнародному дню прав людини. Захід відбувся в рамках засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об`єктиві».

Учасники заходу переглянули та обговорили документальний фільм «Лізо, ходи додому» (режисер: Оксана Бурая) з колекції DOCU/КЛУБ – Docudays UA.

Перед переглядом кінострічки провідний бібліотекар сектору періодичних видань та просвітницької роботи Олександра Кот надала інформацію про започаткування Міжнародного дня прав людини.

Під час обговорення фільму присутні говорили про проблемні питання висвітленні у фільмі, зокрема, права дітей; нехтування батьків своїми обов’язками; приниження дитини; психологічне насильство в сім’ї; порушення людської гідності та у мовно «дописали» фінал кінострічки. Дискутували щодо визначення «Щаслива сім’я» та про традиційні сімейні цінності у своїх родинах.

Експертами заходу були: Анна Бенькалович – головна фахівчиня із зв’язків з громадськістю та пресою відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Ірина Білоус – практичний психолог, викладач відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету».

Учасникам обговорення було презентовано літературу з книжкової виставки «Мої права в моїй державі» з фондів бібліотеки.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com