Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Контент-маркетинг – стратегія просування бібліотечної роботи


Завершився триденний обласний семінар завідуючих методично-бібліографічними підрозділами центральних бібліотек територіальних громад «Контент-маркетинг – стратегія просування бібліотечної роботи». На платформі Zoom до навчання долучилися 65 фахівців-методистів із 60 територіальних громад області.

Карантинні обмеження внесли корективи в програму заходу, тому виїзд до бібліотек Чемеровецької територіальної громади відбувся в онлайн-режимі. В рамках онлайн-мосту директор Чемеровецької центральної бібліотеки Марія Кульпінська розповіла про співпрацю бібліотек громади з органами місцевого самоврядування, чималий досвід та напрацювання у проєктній діяльності. Працівники Чемеровецької центральної бібліотеки ознайомили присутніх з основними напрямками роботи публічних бібліотек громади та послугами, які отримують користувачі. Бібліотекар с. Сокиринці віртуально представила досвід роботи закладу та основні напрямки організації бібліотечної діяльності на селі.

Актуальним був виступ волонтерів Товариства Червоного Хреста та представника Програми «Підтримки виконання Національної кампанії з вакцинації населення України від COVID-19» щодо необхідності вакцинації.

В рамках секції «Методичне забезпечення пріоритетних напрямків діяльності бібліотек громади», яка відбувалася протягом другого дня, говорили про методичний супровід бібліотек, ділилися досвідом впровадження інновацій в практику роботи бібліотек.

Завершився семінар на позитивній ноті – визначенням переможця щорічного конкурсу професійної майстерності «Кращий методист 2021». Участь у конкурсі взяли фахівці з 10 територіальних громад, які представили методичну діяльність для бібліотек громади, чим підкреслили необхідність методичних служб. Переможцями конкурсу стали методисти центральних бібліотек Старосинявської селищної та Городоцької міської територіальних громад.

Третій день навчань видався не менш насиченим, ніж два попередні дні.

В рамках програми відбулася онлайн-зустріч із практикуючим психологом, кандидатом психологічних наук Тетяною Матвійчук, під час якої обговорили питання емоційного та професійного вигорання, за допомогою експрес-тестів визначили свій емоційний стан.

Розглядалися онлайн-платформи для проведення заходів з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників. Під час діалогового майданчика учасники семінару обговорили проблемні питання з практики роботи, а саме: організація бібліотечного обслуговування, розвиток професійних компетенцій бібліотекарів, структурно-функціональні особливості діяльності бібліотек та методичний супровід бібліотек територіальних громад.

В рамках Всеукраїнського тижня медійної та інформаційної грамотності проведено онлайн-тренінг «Медіаграмотність для бібліотек». Розглянуто основні питання медіаграмотності. Учасники заходу навчилися орієнтуватися в інформаційних потоках, виявляти маніпуляції та розпізнавати фейкові новини.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com