Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Медіаграмотність – вимога часу


До Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності у читальному залі експонується книжкова виставка «Медіаграмотність – вимога часу».

Матеріали, представлені на виставці (книги та плакати), висвітлюють тему усвідомленого і компетентного споживання й використання інформації та допоможуть користувачам розвинути свої навички критичного мислення та сприятимуть підвищенню медіаграмотності.

Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week) проходить щоосені з 2012 року відповідно до ініціативи Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) і який також відзначається і в Україні.

Цього року Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності пройде з 24 по 30 жовтня за темою «Media and Information Literacy for the public good ? Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага». Співорганізаторами Тижня виступають ЮНЕСКО та Південна Африка.

Щорічне святкування Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності – це можливість акцентувати увагу на питаннях медійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією, особливо в умовах гібридної війни.

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com