Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Бібліотека – твоя точка опори


В рамках ХІІІ Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – твоя точка опори» відбулася науково-практична конференція «Хмельницька ОУНБ в інформаційному просторі України: історія і сьогодення» приурочена до 120-річчя з часу заснування бібліотеки.

Участь у конференції на платформі ZOOM взяли 110 фахівців із Національних, обласних, публічних, вузівських бібліотек, представники обласних закладів культури, науковці, краєзнавці.

Місію урочистого відкриття конференції виконала Оксана Бруй, президент ВГО Українська Бібліотечна Асоціація та Катерина Чабан, директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Вагомою була доповідь Наталії Розколупи, заступника генерального директора з наукової роботи Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого «Обласні універсальні бібліотеки як центральні бібліотеки регіонів», яка акцентувала увагу на функції обласних бібліотек як методичних центрів для бібліотек територіальних громад.

Представники Національної історичної бібліотеки представили електронний краєзнавчий ресурс «Адміністративно-територіальний устрій України. Зміни і доповнення», представники Львівської, Івано-Франківської ОУНБ у своїх виступах розповіли про краєзнавчу діяльність.

Для участі у науково-практичній конференції до Хмельницької ОУНБ завітали: Наталія Філяк – директор Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка та Інна Аліференко – директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка. У своїх доповідях представили проєктну діяльність бібліотек, інноваційні послуги та роботу з громадськістю. До ювілею бібліотеки подарували видавничу продукцію своїх бібліотек, трьох томне видання творів Михайла Ткача – українського прозаїка, журналіста. А також книгу «Буковина. ЇЇ минуле і сучасне» яке буде цікавим краєзнавцям та усім охочим хто цікавиться історією буковинського краю.

Ряд доповідей учасників присвячувалися історії бібліотечних закладів Хмельниччини та пріоритетам розвитку на майбутнє.

Завершилася конференція презентацією видань, приурочених 120-річчю з часу заснування бібліотеки: науково-краєзнавчого збірника «Хмельницькі краєзнавчі студії», довідкових видань «Бібліотека – наша доля» та «Постаті бібліотечної плеяди».

Доповіді учасників були представлені на стендових презентаціях. Загалом на конференцію надійшло 45 матеріалів, які будуть опубліковані у збірнику матеріалів науково-практичної конференції та надійде в електронну бібліотеку.

Конференція транслювалася на живо, а для всіх бажаючих, хто не зміг потрапити особисто, є її запис на офіційній сторінці бібліотеки у Фейсбук.

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=search&v=4653430371336559

Детальніше з програмою конференції можна ознайомитись http://ounb.km.ua/news/2021/2021_09_30_1/2021_10_05_2.pdf

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com