Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Культові американські стрічки та особливості їх перегляду в кінотеатрах США обговорювали учасники онлайн-клубу з волонтеркою Ешлі Емерсон.


Доволі поширеним явищем в Америці є традиція переглядати культові американські стрічки за участі реквізиту й активної інтеракції глядачів. В кінотеатрах дозволяється танцювати, співати, продовжувати давно вивчені напам’ять діалоги з героями фільму, і ще багато інших речей, що можуть розбурхати звичне бачення кіносеансу!... Ешлі запропонувала декілька фільмів для обговорення і поділилась власним досвідом перебування на одному з таких кінопоказів. Американці застосовують даний інтерактивний спосіб, щоб полум’я глядацької любові до кіно не згасало на фоні стрімкої технологізації і комп’ютеризації суспільства, популярність яких з кожним днем набуває все більше і більше обертів.

Дати проведення онлайн-зустрічей публікуються в оновленнях на фейсбук-сторінці центру «Вікно в Америку» https://www.facebook.com/woakhmelnytsky/ Ідеями тем для обговорення можна ділитись тут: https://padlet.com/ashlyukraine/i4l1287tnk5c?fbclid=IwAR3URDZQ00f_5P7LghdbrlHkZdFOew4KJsuiSB63btB5KOnCW5UmiJlQ9A4 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com