Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Про роботу бібліотек області в умовах карантину


Про роботу бібліотек області в умовах карантину та виходу з нього говорили бібліотечні фахівці під час вебінару Хмельницької ОУНБ. До спілкування на платформі Zoom долучилися 66 представників бібліотек від сільських, міських, районних до бібліотек громад та централізованих бібліотечних систем.

Фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки підготували повідомлення, презентації та виступи щодо нормативно-правового регулювання діяльності бібліотек в умовах пандемії, аналізу вітчизняного та зарубіжного досвіду, а також практики бібліотек області в нових умовах.

Директор бібліотеки Катерина Чабан звернула увагу присутніх на врахування в роботі офіційних документів уряду, виконавчих органів та органів місцевого самоврядування, змін в законодавстві про працю та відпочинок, дотримання в бібліотеках протиепідемічних вимог, забезпеченні бібліотеками онлайнового обслуговування користувачів засобами телекомунікації.

Заступник директора Маковська Валентина представила досвід роботи бібліотек Польщі, Литви, Німеччини в умовах пандемії та виходу з карантину. Підготовлена нею презентація містила фото бібліотечних приміщень, засобів безпеки працівників та користувачів у різних бібліотеках, рекомендації бібліотекарям області.

Завідуюча відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі Тетяна Грудецька у своєму виступі та презентації проаналізувала нові онлайн послуги, які почали надавати публічні бібліотеки Хмельниччини під час карантину, а також на нові компетенції бібліотекарів, здобуті на час дистанційної роботи.

Досвідом з обслуговуванню користувачів під час карантину поділилася Людмила Геплюк, директор централізованої бібліотечної системи міста Кам’янець-Подільський. Перші в області відповідно до рішення міської ради бібліотеки відкрили свої двері користувачам 12 травня.

Під час онлайн обговорення учасники отримали відповіді на хвилюючі питання щодо подальшої роботи та відновлення бібліотечного обслуговування після завершення карантину.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com