Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Семінар-практикум «Планово-звітна документація публічних бібліотек»


Працівниками обласної універсальної наукової бібліотеки на базі центральної районної бібліотеки Шепетівського району проведено семінар-практикум «Планово-звітна документація публічних бібліотек» для працівників центральних районних (міських) бібліотек та опорних бібліотек ОТГ. В ньому взяли участь бібліотечні фахівці з Ізяславського, Полонського, Славутського, Шепетівського районів та міст Шепетівка і Славута.

У ході семінару працівники обласної бібліотеки надали ґрунтовні практичні консультації щодо подання звітності про діяльність за 2019 рік та з основних питань планування роботи бібліотек на 2020 рік з урахуванням впровадження інформаційних технологій, сучасних форм бібліотечного сервісу, місцевих ресурсів і можливостей, визначних світових, загальноукраїнських, обласних і місцевих ювілейних і пам’ятних дат. Крім того, значна увага була приділена питанням управління та організації бібліотечного обслуговування в рамках адміністративно-територіальної реформи (утворення ОТГ) та проблемних питань, які виникають під час процесу підготовки державної звітності.

Особливу увагу приділили питанням заповнення звітності у системі електронного моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР), з послідовністю дій при отриманні книг за Державною програмою, з правилами списання загубленої, зношеної, застарілої літератури, а також обліку та збереження фондів цінних видань.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com