|
|
|
Пошук по сайту
Розмовний клуб з вдосконалення навиків польської мови за сприяння обласного осередку спілки поляків в Україні
У відділі літератури іноземними мовами відбулось перше в сезоні засідання розмовного клубу з вдосконалення навиків польської мови за сприяння обласного осередку спілки поляків в Україні.
Темою засідання стало вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, що розпочалась 1 вересня 1939 року нападом нацистської Німеччини на Польщу. Деякі з учасників клубу зачитували тематичні повідомлення, які вони самостійно підготували заздалегідь, а також статті з періодичного видання «Slowo Polskie». Наприкінці зустрічі було виконано військово-патріотичну пісню «Розквітали понкі бялих руж».
|
|