|
|
|
Пошук по сайту
Відзначення 28-ї річниці Незалежності України
Колектив бібліотеки прийняв активну участь у урочистих заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України.
Разом з учасниками пройшли святковою Ходою Гідності від пам’ятника Т.Шевченку, центральними вулицями міста – Проскурівською та Соборною, до майдану Незалежності.
На майдані Незалежності для хмельничан та гостей міста бібліотека запропонувала фотозону та акцію «Зроби фото – отримай читацький квиток». Учасники акції отримали флаєрок, який до 15 вересня мають можливість обміняти на безкоштовний квиток у бібліотеці.
|
|