Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Я пишу Вікіпедію


У бібліотеці в рамках Всеукраїнського Вікімарафону 2018, приуроченого до 14-річчя від часу створення першої статті до Української Вікіпедії, відбулася вікізустріч «Я пишу Вікіпедію».

Охочих поповнити власними статтями онлайн-ресурс Вікіпедія Україна було 12 учасників. В ході проведення зустрічі відбулося skype-спілкування з досвідченим редактором Вікіпедії, членом Правління Вікімедія Україна Юрієм Булкою, який надав учасникам консультацію щодо створення вікі-статей, реєстрації, редагування, розміщення світлин з дотриманням авторського права тощо. Після цього учасники приступили до написання статей, які ще не були представлені в онлайн-енциклопедії. Як результат, учасниками Вікімарафону 2018 було створено 12 статей про визначних особистостей, творчий та сільськогосподарський колективи краю.

Для підтримки заходу громадською організацією «Вікімедія Україна» були надані методичні посібники, інформаційні закладки, календарики, значки з логотипом Вікіпедії.

Ідея Вікімарафону 2018 полягала у написанні рекордної кількості нових статей до популярної онлайн-енциклопедії.

Хочемо щиро подякувати за чудові фото учаснику Вікімарафону Сергію Аніськову – члену Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), куратору фотовиставок та мистецьких проектів.


Я пишу Вікіпедію Я пишу Вікіпедію Я пишу Вікіпедію
Я пишу Вікіпедію Я пишу Вікіпедію

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com