Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

Українська жінка ІІІ тисячоліття


Напередодні Міжнародного дня захисту прав жінок у бібліотеці спільно з обласною громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» відбувся круглий стіл на тему «Українська жінка ІІІ тисячоліття».

Відкрила круглий стіл директор бібліотеки Катерина Чабан, яка привітала учасників круглого столу – успішних та відомих у своїй галузі жінок Хмельниччини.

У роботі круглого столу взяли участь: Тетяна Баєва – голова правління Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада»; Інна Ящук – декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, доцент, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму; член депутатської групи «Рівні можливості»; Ганна Криніна – старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання та валеології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка і володарка Кубка УРСР з легкої атлетики; Аліна Коцюбайло – приватний підприємець; Поліна Попач – актриса Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького, заслужена артистка України; Фатіма Чергіндзія – солістка Хмельницької обласної філармонії, заслужена артистка України.

У ході проведення заходу обговорювалися питання щодо ролі жінки в сучасному українському суспільстві, ліквідації дискримінації за ознакою статі та посилення просвітницької роботи з виховання культури гендерних відносин серед учнівської та студентської молоді. Учасники у форматі вільного спілкування поділилися із молоддю своїм власним досвідом побудови кар'єри, а також розповіли про виклики та проблеми жіноцтва.

Щиро дякуємо гостям заходу та студентам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії за співпрацю.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com