Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Знайомтесь – це Європа!


Знайомтесь – це Європа! Знайомтесь – це Європа!

До Дня Європи в Україні, який святкується 19 травня, у читальному залі гуманітарного профілю представлена виставка-лабіринт «Відкрий для себе Європу».

Багаторічний досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Користувачі бібліотеки мають змогу здійснити заочну мандрівку найбільшими країнами Європи та дізнатися багато цікавого. Подорожі – це те, що дарує нам натхнення, відкриває таємниці світу та мотивує нас новими ідеями. Саме тому працівники бібліотеки вирішили допомогти у відкритті світу тим, хто справді хоче відвідати улюблене місто, в якому вже був, або познайомитись з іншим.

До уваги користувачів цікаві статті з журналів: «Міжнародний туризм», «Всесвітня література», «Географія та основи економіки», «Вокруг света», «Мир туризма» тощо. Під час перегляду можна дізнатися багато цікавого про європейські країни, історію створення та особливості перебування в Європейському союзі, ознайомитися з містами-островами Європи і найменшими країнами Європи.

Це гарна нагода дізнатися більше про Європу, зібратися разом та розважитися.

Знайомтесь – це Європа!

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com