Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Є така професія – Бібліотекар


В рамках співпраці з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради, обласна універсальна наукова бібліотека взяла участь у реалізації проекту «80 днів навколо світу професій», метою якого є активізація профорієнтаційної роботи в початковій школі шляхом включення інформації з різних сфер трудової діяльності людей представників міста Хмельницького.

Протягом березня місяця працівники обласної наукової бібліотеки зустрічали у стінах своєї книгозбірні маленьких відвідувачів – учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста і провели для них цікаву мандрівку країною книжок. Передаючи учням любов до книги, бібліотекарі розповіли про шлях книги від видавництва до читача, про види документів та ресурси, які окрім книг є сьогодні в бібліотеці, де вони розміщені, яке їх призначення та як ними користуватися, поділилися специфікою роботи бібліотекаря та правилами користування бібліотекою.

Під час бібліографічного уроку «Цікавий світ бібліотеки» учні ознайомилися з історією створення книги, її структурою, переглянули різні типи книг, дізналися, що таке довідково-бібліографічний апарат бібліотеки та як ним користуватися; чому у великій бібліотеці декілька відділів та які процеси роботи вони виконують.

Відвідувачі мали можливість спробувати себе в ролі бібліотекаря: попрацювати за бібліотечною кафедрою, оформити читацький запит та формуляр читача, знайти книгу на полиці. Велику зацікавленість викликала мультимедійна вікторина «Книга – твій друг» та мультиплікаційний фільм «Бібліотека. Що там роблять діти?».

Наостанок - спільне фото на пам'ять та колективна пісня про бібліотеку.

Як результат, після проведення заходів діти привели своїх батьків до бібліотеки.


Є така професія – Бібліотекар Є така професія – Бібліотекар Є така професія – Бібліотекар

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com