|
|
|
Пошук по сайту
Мистецтво приготування суші
1 листопада 2017 року в рамках відзначення Року Японії в Україні у відділі виробничої літератури проведено майстер-клас «Мистецтво приготування суші».
Студенти Хмельницького торговельно-економічного коледжу ознайомилися з тонкощами традиційної японської кухні, технологією приготування суші, дізналися чим відрізняються роли від суші.
Під час заходу студентами за спеціальністю "Технологія ресторанного сервісу" продемонстровано приготування двох видів суші: з червоною рибою, креветками, огірком та солодкі – з бананом.
В рамках заходу презентовано книжково-ілюстративну виставку «Мистецтво японської кулінарії», відеопрезентацію «Японська кухня в українських реаліях: смакуйте на здоров’я» та «Усі секрети суші-творення!».
|
|