Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Назавжди у пам’яті подолян


Назавжди у пам’яті подолян

16 березня 2017 року відбулася наукова академія «Назавжди у пам’яті подолян», присвячена 75-й річниці від дня народження видатного вченого, політика, доктора технічних та економічних наук, професора, академіка ряду міжнародних академій, подолянина Михайла Антоновича Павловського.

Захід відбувся за участі членів обласної організації ради ветеранів, друзів ювіляра, знайомих, студентської та учнівської молоді міста.

Під час наукової академії студентів вищого професійного училища № 11 та Хмельницького професійного ліцею електроніки було ознайомлено із дитячими та юнацькими роками, спогадами поділилися друзі Михайла Антоновича: Рогульська Любов Іванівна, Свіргунець Євген Михайлович, син вчителя математики Чумак Володимир Григорович. Про політичну та громадську діяльність науковця розповіла Гриценюк Любов Михайлівна, яка допомагала ювіляру під час виборчої кампанії. Увазі присутніх було презентовано експонати меморіального музею імені Павловського, який діє на базі СЗОШ № 19, із роботою музею ознайомила завідуюча Кухтюк Ганна Павлівна. Учні рідної школи порадували присутніх читанням віршів-присвят: «Пам'ять», «Чумацький шлях» автор та присутній на заході Микола Коваль, «Триптих про Україну».

Учасникам наукової академії було презентовано відеоматеріали із життя М.А. Павловського та «Вулиці рідного міста (Ружична)», а також книжкову виставку «Живу тобою, Україно».

Захід проведено спільно з Хмельницькою обласною організацією ради ветеранів України.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com