Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

Зіркові кінострічки родом з Криму


Зіркові кінострічки родом з Криму

20 квітня 2017 року працівниками відділу мистецтв для учнів ліцею № 17 презентовано виставку-відкриття з відеопереглядом «Зіркові кінострічки родом з Криму».

Учні мали змогу поглибити свої знання з історії українського кіномистецтва та дізналися про специфіку зйомок на природі. А також здійснили віртуальну подорож найгарнішими куточками України, де знімалися культові світові та українські кінострічки.

Дивовижна природа Криму, як декорація для фільмів, також використовувалася неодноразово і була мрією режисерів багатьох поколінь. В 20-му столітті Крим був таким собі «Голівудом». Там знімалися десятки фільмів. Причому Крим «грав» не тільки сам себе, але й зображував зарубіжжя. Наприклад, Америку у «Вершнику без голови» Володимира Вайнштока або Стародавній Єрусалим – в «Майстрі і Маргариті» Володимира Бортка. Про це та багато інших цікавих фактів дізналися присутні під час перегляду уривків найвідоміших стрічок 20-го століття: «Кавказька полонянка», «Три плюс два», драми «Водій для Віри», «Пірати ХХ століття», «Людина амфібія», «Багряні вітрила», «Іван Васильович змінює професію».

Під час заходу було проведено огляд літератури за даною тематикою


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com