Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
Пошук
X

Над білим янголом скорботи не згасне духу смолоскип


Над білим янголом скорботи не згасне духу смолоскип

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінською владою у 1932 -1933 роках, був присвячений урок історичної правди, який пройшов 22 листопада в читальному залі бібліотеки.

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! 25 листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті жертв голодоморів. Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця; їх ніхто не судив, отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім нас з вами, їхніх співвітчизників.

Вшанування жертв голодоморів – це воскресіння нашої пам’яті. Про це говорив гість заходу Віталій Петрович Мацько, літературознавець, прозаїк, поет, краєзнавець, журналіст, дослідник голодомору на Поділлі. Старшокласники міського колегіуму імені Володимира Козубняка з цікавістю слухали розповідь про трагедію голоду в Україні, його наслідки. Адже, хоч ми і живемо в інший час і не причетні до тих страшних подій, але ми повинні знати історію нашого народу і ніколи не забувати про голодомор на Україні, щоб знову не повторилось це жахіття.

До уваги присутніх була представлена мультимедійна презентація «Голодомор в Україні 1932-1933» та книжкова виставка «Твій біль, Україно».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.


Майстер-клас з техніки малювання манги Майстер-клас з техніки малювання манги
Майстер-клас з техніки малювання манги Майстер-клас з техніки малювання манги

 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com