Закрити
фото
logo

 
free wifi Безкоштовний
Wi-Fi доступ
в бібліотеці
Фото тижня Фото тижня
Дослідник Голодомору 1932-1933 рр. Віталій Мацько розповідає про трагедію голоду в Україні та його наслідки.
Сучасні бібліотеки Хмельниччини
нові надходження
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
Пошук
X

Сервісне обслуговування автомобільної техніки


Сервісне обслуговування автомобільної техніки

25 жовтня 2017 року до Дня автомобіліста і дорожника у відділі виробничої літератури в рамках профорієнтаційної роботи відбулася інформаційна година «Сервісне обслуговування автомобільної техніки».

Для студентів першого курсу ВПУ № 25 за спеціальністю «Слюсар з ремонту автомобілів» презентовано книжково-ілюстративну виставку «Експлуатаційна надійність автомобілів». Огляд літератури було підкріплено відеопрезентаціями: «Перші автомобілі в історії», «13 цікавих фактів про автомобілі та автопромисловість» та «Моя професія: технічне обслуговування і ремонт автомобіля».

Мета заходу - розкрити можливості відділу з висвітлення інформації про експлуатаційну надійність автомобілів, технології технічного обслуговування і ремонту автомобілів з використанням сучасних засобів і методів технічного діагностування, а також питання охорони навколишнього середовища і ресурсозбереження на автомобільному транспорті.

У День автомобіліста відділ виробничої літератури Хмельницької ОУНБ приєднується до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язав своє життя з автотранспортом. Бажаємо Вам безпечної їзди, надійної роботи всіх вузлів і агрегатів, а також здоров’я, успіхів у праці та сімейного щастя! Зі святом автомобіліста!

В 2017 році День автомобіліста припадає на 29 жовтня.

Сервісне обслуговування автомобільної техніки Сервісне обслуговування автомобільної техніки Сервісне обслуговування автомобільної техніки

 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com