Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження


Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження

27 квітня відділом абонемента проведена година екології «Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження», присвячена 31-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Мета заходу: інформувати студентську молодь про Чорнобильську катастрофу, її причини і наслідки та вшанувати пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Понад 30 років віддаляє нас від аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця дата надовго залишиться в пам’яті людства, як літопис подвигу і довічна вдячність тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації наслідків аварії.

Під час заходу присутні дізналися про вплив катастрофи на Україну та світ, про роль ліквідаторів у подоланні наслідків аварії, переглянули документальний фільм «Битва за Чорнобиль». Своїми спогадами про участь у ліквідації аварії на ЧАЕС поділився учасник тих трагічних подій І.П. Клименко.

Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження

В ході проведення заходу відбулася презентація книжкової виставки «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять». Книги, представлені на виставці ознайомили користувачів бібліотеки з матеріалами тих трагічних днів. Це данина пам’яті загиблим, вияв палкої вдячності тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії.

На заході були присутні студенти Хмельницького медичного коледжу та Хмельницького торгово-економічного коледжу.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com