Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Євромайдан SOS. Право на гідність


фільм режисера Світлани Ліщинської

23 листопада відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA під час якого було переглянуто фільм режисера Світлани Ліщинської та Сергія Лисенка «Євромайдан SOS. Право на гідність», приуроченого Дню Гідності та Свободи.

У сюжеті фільму мова йшла про ініціативу, яка під час Революції Гідності об’єднала людей, готових з ризиком для себе захищати права, свободу та життя учасників протесту, це тисячі волонтерів у всіх регіонах України і за її межами, сотні тисяч читачів сторінок у соціальних мережах, кожен з яких робив свій внесок у ініціативу, долучався та допомагав у тій сфері, де міг найбільше бути корисним.

Саме тому темою для обговорення стали питання захисту та дотримання прав людини, свободи мирних зібрань, а також психологічний натиск на свідомість кожного громадянина України впродовж життя. Розібратися у даних питаннях студентам Хмельницького торговельно-економічного коледжу допомогла практичний психолог Центру соціальної служби для сім’ї та молоді Антоніна Виговська. Також Антоніна Антонівна поділилася враженнями від перебування на Майдані Незалежності в ті жахливі дні, та наголосила на важливості обдумування та усвідомлення своїх кроків у власному житті та житті країни загалом.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com