Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Чорнобильське лихоліття навіки залишиться в пам’яті


фото фото
фото фото

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у відділі краєзнавства відбувся Урок історичної правди «Чорнобильське лихоліття навіки залишиться в пам’яті», який відзначають в Україні 14 грудня – в день завершення спорудження «саркофагу» над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції. Неймовірними, героїчними зусиллями вдался приборками атом, що вийшов з-під контролю. Чорнобиль – і величезна трагедія, і символ мужності багатьох тисяч людей.

Понад 14 тисяч громадян Хмельниччини приймали участь і постраждали внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Під час заходу своїми спогадами поділився колишній мешканець міста Прип’ять, переселенець, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції Іван Петрович Клименко. Учасники заходу переглянули документальну стрічку «Чорнобильська катастрофа» та ознайомились з книжково-документальною виставкою «Чорнобильське лихоліття назавжди залишиться в пам’яті…».

Уже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, але ми не маємо права забувати героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх народів, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com