Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

25 років – Незалежності. Тисячоліття Державності!


В усіх тисячоліттях і віках, нехай живе і квітне Україна

З нагоди 25-ої річниці Незалежності України бібліотекою на Майдані Незалежності представлено інсталяцію книжково-ілюстративної виставки «В усіх тисячоліттях і віках, нехай живе і квітне Україна» з презентацією інноваційних послуг бібліотеки для громади.

Учасникам та гостям загальнообласного святкування бібліотека представила кращі зразки вітчизняної літератури, яка вийшла за роки Незалежності України. Найкращі твори класиків української літератури Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки. Книги, що стали подією року – антологія майданівських віршів «Небесна сотня», «Аеропорт» Сергія Лойко, «Велика війна 2014 р.» Михайла Слабошпицького; представлені кращі історичні романи, сучасна проза та поезія українських авторів – лауреатів Національної премії імені Т.Г. Шевченка та переможців конкурсу «Коронація слова», а також література, що знайомить з народними традиціями українців, культурною спадщиною нашого народу, видатними діячами української культури, сучасним обличчям українських міст і сіл, рекордами та здобутками за роки незалежності.

Крім того, було представлено 25 кращих інноваційних послуг сучасної бібліотеки, які надаються відвідувачам у бібліотеках області: онлайн-екскурсії та веб-конференції, розвиток регіонального туризму, інтерактивні ігри, правове консультування, послуги електронного урядування, майстер-класи, доступ до електронних ресурсів та баз даних тощо. Всі бажаючі могли ознайомитись з досвідом роботи бібліотек області щодо співпраці з місцевими громадами, реалізованими проектами та виданнями методичного характеру бібліотеки.

На Майдані Незалежності проведено святкову акцію, під час якої жителі та гості міста отримали святковий читацький квиток.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com