Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

VIII обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини«Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!»


Форум бібліотекарів Хмельниччини

27 вересня 2016 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся VIII обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!» приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. В рамках форуму відбувся ярмарок соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки», який пройшов на території та в приміщенні обласної наукової бібліотеки. Відкрили ярмарок заступник начальника управління-начальник відділу управління культури національностей, релігій та туризму Граділь В.В. та директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Синиця Н.М.

На ярмарку було представлено 34 експозиціії від центральних районних, міських та сільських бібліотек області, які презентували інноваційні бібліотечні послуги спрямовані на розвиток та співпрацю з місцевими громадами.

Після ярмарку в приміщенні читального залу Хмельницької ОУНБ прийшло урочисте засідання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Присутніх привітали перший заступник голови обласної ради Андрійчук Н. В., заступник голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Кузмінчук О.П., заступник начальника управління-начальник відділу управління культури національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації Граділь В.В., голова обласної організації працівників культури Луценко М.О., директор обласної універсальної наукової бібліотеки Синиця Н.М. та директор обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка.

На форумі відмітили переможців обласного конкурсу сільських бібліотек «Бібліотека на службі громади», конкурсу серед директорів бібліотек «Найкреативніший керівник», відзначення активних членів обласного відділення УБА.

Також, було нагороджено переможців ярмарку соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки» якими стали Ружичнянська сільська бібліотека, Хмельницька та Кам’янець-Подільська МЦБС.

Учасники урочистостей мали змогу обговорити роботу бібліотек області, поділитися послугами, історіями успіху щодо якісного обслуговування місцевих громад під час професійної зустрічі керівників бібліотек різних систем і відомств області, а також зустрічі працівників сільських бібліотек у «бібліотечній кав’ярні»

Важливою подією у відзначенні цьогорічного Форуму бібліотекарів Хмельниччини став приїзд гостей – працівників Олександрівської ЦБС Донецької області. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com