Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Книжкова весна на Хмельниччині


Книжкова весна на Хмельниччині

До Всесвітнього дня книги та авторського права 21 квітня у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся X Регіональний форум «Книжкова весна на Хмельниччині».


«Книжкова весна на Хмельниччині» - щорічний проект бібліотеки, мета якого – популяризація читання як унікального засобу самовираження, спілкування та комунікації, привернення уваги громадськості до книги, книговидання, ознайомлення з кращими літературними творами та науково-краєзнавчими виданнями.

У форумі взяли участь: користувачі бібліотеки, письменники, науковці, книгорозповсюджувачі, представники подільських видавництв, засобів масової інформації, освітяни, бібліотечні працівники, громадськість міста.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор бібліотеки, голова Хмельницького відділення Української бібліотечної асоціації Надія Синиця. У своєму виступі вона коротко зупинилася на історії заснування свята і ознайомила з заходами, які проводять бібліотеки області в рамках місячника «Книгою призначене побачення» до цієї дати.

Під час Форуму презентували свої видання: директор Державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич; спеціаліст головного управління статистики у Хмельницькій області Оксана Катриченко, регіональний представник ТОВ «Кондор-видавництво» Таміла Івашкова, заступник директора ТОВ «Проскурівкнига» Тамара Степанюк та інші.

Молоду Республіку Поетів представила Юлія Лавренчук, віце-президент літературного клубу «Роса» Хмельницького національного університету.


В рамках форуму відбулося підведення підсумків загальнообласного дослідження «Краща книга Хмельниччини» та урочиста церемонія вручення дипломів. У номінаціях: «Художній твір» переможцями стали:

Микола Мачківський, за історичний роман-реквієм «Каратель»;

Оксана Радушинська, за літературно-художнє видання «Метелики в крижаних панцирах»;

Надія Вітвицька, за літературно-художнє видання «Україна переможе».


У номінації «Науково-краєзнавче видання»:

Сергій Єсюнін, за монографію «Міста Подільської губернії у другій половині XIX – на початку XX століття»;

Володимир Захар’єв та Сергій Шпаковський, за дослідження «Замки і фортеці з-понад Кучманського шляху»;

Хмельницька міська організація Національної спілки краєзнавців України (голова Юрій Блажевич), за серію науково-краєзнавчих збірників «Хмельницькі краєзнавчі студії».


У номінації «Довідкові видання», Леонід Місінкевич та Роман Подкур упорядники науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією: Хмельницька область».


Учасники заходу ознайомилися з кращими зразками вітчизняної книговидавничої продукції, рейтинговими виданнями «Дивосвіт сучасної української літератури» та взяли участь у Благодійних Всеукраїнських акціях «Бібліотека українського воїна» та «Передплати газету для мешканців зони АТО» з метою інформаційної підтримки військовослужбовців та мешканців зони АТО.


Книжкова весна на Хмельниччині. Книжкова весна на Хмельниччині. Книжкова весна на Хмельниччині.

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com