Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Зона відчуження : вчора, сьогодні, завтра


фото фото
фото фото

19 квітня 2016 року року відділом абонемента проведена інформаційна година «Зона відчуження : вчора, сьогодні, завтра», присвячена 30-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Мета заходу: інформувати студентську молодь про Чорнобильську катастрофу, її причини і наслідки та вшанувати пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

30 років віддаляє нас від аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця дата надовго залишиться в пам’яті людства, як літопис подвигу і довічна вдячність тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації наслідків аварії.

Під час інформаційної години була проведена бесіда про вплив катастрофи на Україну та світ та роль ліквідаторів у подоланні наслідків аварії; своїми спогадами про участь у ліквідації аварії на ЧАЕС поділився учасник тих трагічних подій Сьомаш В.І., продемонстровано документальний фільм «Битва за Чорнобиль».

В ході проведення заходу відбулася презентація книжкової виставки «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять». Книги, представлені на виставці ознайомили користувачів бібліотеки з матеріалами тих трагічних днів .Це данина пам’яті загиблим, вияв палкої вдячності тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії.

На заході були присутні студенти Хмельницького медичного коледжу.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com