|
|
|
Пошук по сайту
Єврознавство - шлях до толерантності
25 вересня 2015 року до Дня європейської спадщини у читальному залі відбулися інформаційно-просвітницькі читання з елементами тренінгу “Єврознавство – шлях до толерантності”.
Захід проходив з метою виховання сприйняття та розуміння багатого розмаїття культур нашого світу; формування ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки; виховання чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості і небайдужості.
На захід були запрошені Антоніна Віговська — практичний психолог Хмельницького міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, Володимир Дишлевук - волонтер Європейської Волонтерської Служби та учнівська молодь міста.
|
|