Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Відкрий для себе е-урядування


15 травня в бібліотеці імені Миколи Островського для шанувальників активних та інтелектуальних ігор відбувся веб-квест «Відкрий для себе е-урядування». Квест організовано в рамках проекту з розвитку електронного урядування «Поінформована громада - демократична країна».

Основне завдання веб-квесту - сприяти поширенню знань про доступ до всіх видів відкритої державної інформації, що має індивідуальну та суспільну значимість.

Учасники квесту ознайомилися з формами популяризації електронних послуг, які надають сучасні бібліотеки. Робота в групах дала змогу швидко віднайти потрібну інформацію застосовуючи різноманітні навички та уміння кожного члена команди індивідуально.

Під час квесту дві команди учасників шукали відповідь на завдання, використовуючи офіційні сайти органів державної влади, вираховували житлову субсидію, резервували квиток на потяг, шукали як оформити запит на інформацію та записати дитину на чергу в садочок та інше.

Дух суперництва не полишав команди учасників протягом всього квесту. За результатами набраних балів було оголошено переможців, які були нагороджені подарунками. Всім учасникам, в тому числі і команді яка не перемогла, було вручено читацькі квитки з правом безкоштовного запису до бібліотеки.

Після завершення квесту усі учасники обговорили проблеми доступу до електронних послуг на місцевому рівні.

Запрошуємо всіх бажаючих на наступний веб-квест «Відкрий для себе е-урядування», який відбудеться 29 травня. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com