|
|
|
Пошук по сайту
Сквер літературного читання
Шановні друзі! 1 червня 2015 року Хмельницька ОУНБ імені М. Островського відкрила роботу Літнього читального залу «Сквер літературного читання» у міському сквері ім. Т.Г. Шевченка.
Відвідувачі літнього читального залу матимуть можливість ознайомитись з новинками літератури та періодичних видань, поспілкуватись з подільськими письменниками, прийняти участь у майстер-класах з рукоділля тощо.
«Сквер літературного читання» чекає на своїх відвідувачів поруч з фонтаном та пам’ятником Т.Г. Шевченку щотижня у вівторок та четвер з 11 до 15 години.
Отож, скористайтесь послугами Літнього читального залу, адже бібліотека в парку – це прекрасна можливість відпочити від повсякденних турбот та з користю провести час усією сім’єю!
|
|